השיטה שלנו

במדינת ישראל 2021 אחוז עצום מהאוכלוסייה אינו מבין את התוכנית הפנסיונית והביטוחית שלו, אינו מבין מה יש לו בתיק ומה הסכום שהוא באמת משלם, לא בטוח מה כן מקבל ממקום העבודה והאם זו באמת התוכנית שרלוונטית אליו.

האם אתם מכירים עוד מציאות בה אתם רוכשים מוצר שעולה מאות אלפי שקלים ואין לכם מושג לגביו?
אתם מכירים עוד סיטואציה בה הפקדתם את עתידכם הפיננסי רק לא ידעתם איפה?
יש לציין שאתם לא לבד.

דורות על גבי דורות של חינוך פיננסי ברמה נמוכה מאוד, ולא כי ניסו להסביר לכם ולא הצליחו, אלא מאחר ולמישהו למעלה פשוט נוח עם המצב הזה.

אנחנו מאמינים כי בעזרת הנגשת הידע ופגישה משותפת איתנו, אתם תבינו עוד ועוד על הזכויות שמגיעות לכם.  הגיע הזמן להנגיש את הידע הרלוונטי לכם, עם מינימום מושגים בסינית ופחות רעשי רקע, את זה אנחנו יודעים לעשות.

ניתחנו אלפי תיקים במשך עשור בתור שכירים בשתי חברות ענק בענף הביטוח והפיננסים.

ראינו את אינטרס הלקוחהחברההמעסיק

רוצים שנגלה לכם סוד? האינטרסים תמיד מתנגשים.
ומי מפסיד מהסיטואציה? חד משמעי הלקוח!

אתם שואלים איך ניתן למנוע את התנגשות האינטרסים?

לראשונה בענף, פיתחנו מודל עבודה אשר מצליח לתת ללקוח ולמעסיק מעטפת פיננסית וביטוחית 360 מעלות ע"י שני מומחים. האחד- פיננסי/ פנסיוני והשני- ניהול סיכונים.

עד הפסגה הוקמה מתוך הבנת הצורך העמוק של אלפי לקוחות, לקבל את הידע הנכון והרלוונטי מבלי שירגישו בסוף הפגישה שהעשן יוצא מהאוזניים.

יחד אתכם, תוך הבנת הצרכים האמיתיים שלכם, הדיפת כל רעשי הרקע הבלתי פוסקים מאלפי הפרסומות שמנסות למשוך אתכם אליהם אבל ללא שום משמעות כלכלית, נבנה תוכנית פיננסית קדימה, נעשה סדר בתיק וננגיש לכם את הידע שבאמת באמת רלוונטי.

Team work discussion

100%

מיקוד.

100%

שקיפות.

100%

הצלחה.

הכל בהדרכה אישית ובעברית פשוטה (ללא אותיות קטנות) ובשקיפות מלאה.